Книги - українською мовою

_________________________________________________________________________________
Залишаймося на вірному шляху!
Збірка 26 щотижневих роздумів 
© ‘Didache’, Норвегія 2020
ISBN 978-82-93720-15-7
E-book: ISBN 978-82-93720-16-4

У 2018 році Територія Східної Європи обрала вірш

Ось, коли ми стали на правильний шлях, залишаймося на ньому.”  
Филипян 3:16 (переклад з англійської версії The Message’)

для заохочення людей зберігати рушійну силу та рухатись у правильному напрямку. Протягом всього року щотижня я публікував на шести мовах блог про цей заклик.

Для цього буклету я відібрав 26 блогів. Мета – це надати матеріал на пів року для особистих роздумів або навіть ліпше в малих групах. Ділитися думками, вірою та перебувати в молитві з іншими – життєво важливо для нашого зросту, як учнів Христа.

Після кожного роздуму ви знайдете  питання, які можна використати для бесіди. Також прошу вас прислухатися до Духа Святого. Зачасто Дух відкриває нам те, що варто розповідати іншим

Бути учнем передбачає подібне до Христа життя у цьому світі. Важливо мати спілкування з віруючими, але щодня Ісус також нас відправляє являти Його невіруючим.
Тож, залишайтеся на цьому шляху та продовжуйте рухатися!
------------------------------------------------------------


_________________________________________________________________________________
Наважся відрізнятися від інших
- будь собою!

Передмова:

«Саме такої святості - доктрини, досвіду, дії - ми, Спасінці, повинні дотримуватися, щоб не зрадити нашу віру. В іншому разі ми втратимо наше первородство; ми перестанемо бути духовною силою на землі; нам слід мати ім’я, аби жити і зрештою померти. Наша слава відійде; і ми, подібно до Самсона, позбавленого волосся, станемо такими, як інші люди».1

Цей матеріал підготовлено для семінарів на тему святості та призначений задля введення до згаданої тематики. Окрім цитування великих героїв віри, я намагався поділитися власною подорожжю з Духом - суть її полягає в Ньому!

Як і все інше в духовному світі - написане буде лише «буквами», якщо дух не оживить їх.2 Я молюся за те, щоб це сталося. Без Духу ми такі ж люди, як і всі. З Духом ми відрізняємося. Ми повинні наважитися бути тими, ким ми є у Христі.

Біблійні посилання наведено в українському перекладі І.Хоменка, окрім тих випадків, коли зазначено інший переклад.

Нехай Бог благословить вас у нашій спільній духовній подорожі!

Ваш брат у Христі

Юстейн
--------------
1) Семюел Логан Бренгл - цитата на Роберт Стріт: «покликаний бути Божим народом», МШК 1999 с. 64
2) І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. 2 Кор. 3:6

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar